Apie mus

UAB „UNII“ yra patikima didmeninės prekybos bendrovė, įsikūrusi 2010 metais. Įmonė siūlo aukštos kokybės chemijos produktus bei šepečių segmentus ir sniego valytuvų geležtes oro uostų ir kelių valymo mašinoms.

Bendrovė nemažai dėmesio skiria aplinką tausojančių aukštos kokybės “UniSalt” sniego tirpinimo ir ledo pašalinimo produktų tiekimui. Todėl, atsižvelgusi į konkrečius kliento poreikius, įmonė pasiūlys tinkamus ir kokybiškus ledo pašalinimo produktus, skirtus oro uostų pakilimo/nusileidimo takams, magistralėms, keliams bei šaligatviams. Ledo pašalinimo produktų atitiktis AMS standartams patvirtina tarptautiniai sertifikatai. Šie produktai yra nekenksmingi vandens gyvūnijai bei augalijai, jiems yra būdingas nedidelis korozijos koeficientas, lengvai biologiškai suyra.

UAB „UNII“ yra šepečių segmentų, sukurtų dideliu greičiu dirbančioms aerodromų ir kelių šlavimo mašinoms gamintoja ir pardavėja. Kasetiniai šepečiai tinka „Boshung“, „Overaasen“, „Schmidt“, „Vammas“ ir kitoms aerodromų šlavimo mašinoms. Bendrovė siūlo aukštos kokybės įvairių tipų ir formų žiedinius šepečius iš polipropileno ir plieno, kurie yra atsparūs užšalimui.

Įmonė bendradarbiauja su pramonės įmonėmis ir pagrindiniais Baltijos valstybių bei oro uostais kitose Europos Sąjungos šalyse. Mūsų partneriai − gamintojai yra įsikūrę Belgijoje, Kinijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose taip pat Rusijos Federacijoje.
Bendradarbiaudami vertiname sąžiningumą, patikimumą bei branginame klientų ir partnerių laiką todėl siekiame išlaikyti aukštą teikiamų paslaugų ir produktų kokybę.

Chemijos produktai

Sandėliavimas

Trąšos

Granuliavimas