UAB UNII savo veiklą pradėjo 2010 metais. Šiuo metu bendrovės viena iš veiklos sričių yra mišinių ledo tirpikliams gamyba ir pardavimas. Bendrovės gaminami mišiniai ledo tirpikliams yra sudedamoji ledo tirpiklių dalis. UAB UNII gamindama ir realizuodama mišinius ledo tirpikliams susiduria su problema, kad užsakovai pageidauja tokių mišinių, kurių korozijos koeficientas būtų labai mažas. Dėl šios priežasties UAB UNII bendradarbiaudama  su Valstybinio mokslinių tyrimų instituto Fizinių ir technologijos mokslo centro Medžiagotyros ir korozijos labaratorija ketina atlikti tyrimus, kurie leistų sukurti (patobulinti) tokį mišinį ledo tirpikliams, kurio korozijos koeficientas būtų itin mažas.
eu

2014  m. rugsėjo 1 d. UAB „UNII“ pasirašė projekto „Naujų mišinių ledo tirpikliams formavimas (ekspertinis gaminių ir objektų korozijos pažeidimų vertinimas)“ (Nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-03-717) finansavimo ir administravimo sutartį pagal  Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Inočekiai LT“. Projekto suma (tinkamos projekto išlaidos) – 3 873,66 EUR.Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Projekto tikslas – vykdyti inovacinę veiklą, skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą didinant šalies ūkio konkurencingumą, verslo produktyvumą ir aukštos pridėtinės vertės verslo lyginamąją dalį.

Projekto lėšomis bus  finansuojamas mišinių ledo tirpikliams koroziškumo nustatymo tyrimas.

Patobulintas produktas bus komercializuotas ir pasiūlytas rinkai, o tai savo ruožtu ženkliai pagerintų bendrovės finansinius rodiklius bei konkurencingumą, bei padidintų bendrovės pajamas, taip pat paskatintų mokslo tyrimų ir technologinės plėtros veiklos aktyvumą privačiame sektoriuje.

Daugiau informacijos:
Direktorius
Ovidijus Viršilas
El. paštas uabuniŠis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.